Listen Songs - kenges #1 (25)

Nis “Maratona e Këngës” në sheshet e qyteteve
Maratona e Këngës”, koncerti më i dashur dhe më masiv për shqiptarët ka startuar... 
HOTELI I KENGES - LEONARD BOMBAJ & ELTON DEDA (with lyrics)
Kompozuar ne 2003 si kolone zanore filmi. Lyrics & music by L.Bombaj. Orkestrimi E.Deda. 
Eranda Libohova - Maratona Kenges
 
Poni - Vjosa lumi im i kenges (Official Video HD)
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip. HITE NGA FESTIVALI I KENGES NE RTSH NDER VITE (VOL. 2 / 1980-1990) - Kinematografia Shqiptare -2-
I dashur vizitore, behuni edhe ju pjese e kanalit tone "Kinematografia Shqiptare". "Subscribe" /... 


Previous12345Next # 25 

 
Share

Lyrics

Q


www.carpati.org
www.getamap.org nl.getamap.org www.getamap.net da.getamap.org www.viewweather.com#0.4050 sec 

All lyrics are property and copyright of their respective authors, artists and labels. All lyrics provided for educational purposes only.
On LyricsInfo.org you can find lyrics, album names, artist overviews, history, current and past members of bands, listen and watch videos.