Listen Songs - augustin ukaj darsum #1 (25)

Augustin Ukaj & Marjan Gojani & Vesel Bujupi & Pal Mehmeti - Ne Mitrovic rrehi teli
Kendon legjenda e pa vdekshme e folklorit Shqiptar Augustin Ukaj viti 1988. 
Augustin Ukaj Marjan Gojani Valle dhe kenga Shen Zenuni 2017
Ingjizim i vjeter. 
Augustin Ukaj & Gjon Lleshi
Https://www.facebook.com/rapsodiaugustinukaj?ref=hl Augustin Ukaj. 
AUGUSTIN UKAJ - Ne bjeshke u ngjita
Faqja nĂ« FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kola Publishing : Produksioni Kola All... Augustin Ukaj Kenga Luto Fukaraja
ARHIVA E MUZIKES SHQIPTARE . . . MUZIKA SHQIPTARE SHYHRETE BEHLULI SHKURTE FEJZA MEDA REMZIE... 


Previous12345Next # 25 

 
Share

Lyrics

Q


www.carpati.org
www.getamovie.org
www.getamap.org nl.getamap.org www.getamap.net da.getamap.org www.patentsmania.com
www.viewweather.com
#0.6170 sec 

All lyrics are property and copyright of their respective authors, artists and labels. All lyrics provided for educational purposes only.
On LyricsInfo.org you can find lyrics, album names, artist overviews, history, current and past members of bands, listen and watch videos.